2020 به سرعت در حال نزدیک شدن است و این بدان معنی است که روند طراحی جدید در افق وجود دارد! یک سال جدید به معنای شروع تازه ای نه فقط برای سوزاندن کالری های تعطیل ، بلکه زمان مناسب برای تجدید زندگی در خانه است. اگر می خواهید بفهمید که سال آینده با خانه خود چه کار کنید ، در اینجا چند مورد ذکر شده است که شرکت مجموعه طراحی داخلی معتقد است طی سال آینده راه خود را به خانه های مصرفی خواهد رساند.

خنثی

در سال آینده رنگ های خنثی بار دیگر ظاهر می شود. چه می توانیم بگوییم؟ خنثی ها با سایه های بسیار کلاسیک و بی نظیری روبرو هستند و مهمتر از همه ، آنها فوق العاده شلوغ نیستند. اگر فکر می کنید ، “بزرگ! خنثیات بسیار واضح هستند ، “بنابراین به چند دلیل اشتباه می کنید. رنگهای خنثی سفیدپوست هایی با جنبه های سرد یا گرم هستند. ما در درجه اول به سایه های خاکستری و بژ نگاه می کنیم. پیش بینی ما برای سال 2020 شاهد ایجاد نوترول های گرم است ، در حالی که نوتال های خنک در پس زمینه محو می شوند. قدرت تزئینات خنثی را هم دست کم نگیرید. این یک انتخاب عالی برای دیوارهای شما خواهد بود ، اما آنها همچنین گزینه های خوبی برای مبلمان از جمله مبل و تخت خواب هستند. مشاوران جمع آوری شده طراحی داخلی می توانند به شما کمک کنند چگونگی انجام خنثی کردن راه صحیح را پیدا کنید.

مخملی
رنگ های VELVET در طراحی
اعتبار عکس – شکل NYC
مخمل ممکن است فنجان چای همه نباشد ، اما در سال 2020 به نظر می رسد داغ و مرسوم است. این ترکیب عالی لوکس و راحتی است. وقتی بیشتر افراد به مخمل فکر می کنند ، اغلب در مورد اثاثه یا لوازم داخلی مخملی مخملی قرمز قدیمی در سال فکر می کنند. امسال و بعد از آن ، شرکت های طراحی داخلی در حال انتخاب شیرین عمیق در گزینه های طراحی مخملی ، به خصوص برای مبل ها هستند. گزینه های رنگی ما گسترده تر از همیشه است. ما در حال صحبت کردن بلوزهای پر جنب و جوش ، سنجاقها ، نارنجی سوخته و سایه های تاپه هستیم. امکانات مبلمان مخملی در سال 2020 بی پایان است.

طراحی داخلی و سیاه و سفید

سیاه و سفید آغاز و پایان طیف رنگ است. آنها به معنای واقعی کلمه نمی توانند یک تضاد واضح بین رنگ ها باشند ، اما درگیری بین نور و تاریکی هدیه ای از خدایان طراحی داخلی است. میلیون ها روش برای ترکیب این روند ین و یانگ در دکوراسیون منزل شما وجود دارد. صندلی ها و مبل های سیاه ، بالش های پرتاب سفید ، چاپ شورون ، سنگ مرمر سیاه و سفید – تعداد زیادی پارچه و الگوی متنوع وجود دارد که با این دو رنگ ازدواج می کند. در سال 2020 ، طراحان داخلی می توانند به دنبال امکانات بی پایان دکوراسیون منزل باشند که این روند سیاه و سفید را ارائه می دهد.

موارد ژئومتریک
موارد ژئومتریک
اعتبار عکس: طراحی بروک واگنر
الگوهای هندسی سالهاست که روند صعودی داشته اند ، به حدی که می توانید هر مکان و هر مکانی با الگوی هندسی پیدا کنید. تنها مشکلی که الگوهای هندسی آنقدر پرطرفدار است ، این است که روی همه چیز – فنجان ، نوت بوک ، کاغذ دیواری ، نیمکت ، تختخواب ، هنر ، کف ، وسایل روشنایی و سایر دکوراسیون ها قرار دارد. زیاده روی کردن آن بسیار آسان است ، اما انتظار ندارید که به زودی طرح های هندسی از بین بروند. به همین دلیل سال 2020 همه چیز در مورد تعادل هندسی است. هنوز هم می توانید با الگوهای هندسی جسورانه و پر جنب و جوش اظهاراتی را بیان کنید. با الگوی کلاسیک یا معاصر بیشتر با صندلی و پرتاب بچسبید. مساحتی از خانه خود را انتخاب کنید که می خواهید الگوی هندسی بیانیه جسورانه داشته باشد. در مورد کاشی های کف حمام هندسی یا کاغذ دیواری هندسی باریک و باریک با الگوی نه چندان شلوغ چطور؟ همه چیز در مورد استراتژیک بودن است و اگر به دنبال طراحان داخلی در نزدیکی اورلاندو ، فلوریدا برای کمک به شما هستید ، مجموعه طراحی داخلی یک شرکت طراحی داخلی با کیفیت است که در منطقه مرکزی فلوریدا سرویس دهی می کند.