09191210119 گروه طراحی و دکوراسیون چوبی bestart2000@gmail.com

[ad_1]خانه کوچک مدرن

خلق یک دکوراسیون چوبی منظم زمانی به درستی انجام می شود برای اینکه شما در محیط منزل فضای کافی داشته باشید. کمبود فضا در محیط منزل باعث می شود برای اینکه شما به فکر خلق محیط و فضای لازم در منزل باشید. طوری برای اینکه به همراه این چیدمان باید خلاقیت به خرج دهید تا از اشغال کردن بیهوده فضا جلوگیری شود. در این صورت شما برای این خانه کوچک مدرن یک طراحی فوق العاده انجام داده اید.

ایده های متفاوت طراحی خانه کوچک مدرن و ایده آل

چیدمان منزل در خانه های بزرگ کار بسیار راحتی است. چون شما به راحتی می توانید وسایل و دکور خود را در فضای مربوطه جای دهید و دغدغه نسبت به کمبود فضا و مکان ندارید. امروزه با توجه به اینکه بیشتر افراد در خانه های کوچک زندگی می کنند، بنابراین وسعت منزل در طراحی خانه کوچک مدرن گزینه ای غیر قابل اغماض و غیر قابل انکار است. البته این چیدمان تنها به یک جا به جایی ساده و آسان ختم نمی شود، بلکه باید سایر موارد مربوط به چیدمان مانند برقراری تعادل و هماهنگی در منزل نیز مورد توجه قرار گیرد. با همه این ها متوجه شده ایم برای اینکه خانه کوچک نیاز به یک طراحی حساب شده و فوق العاده دارد.

دیزاین جالب و مدرن خانه کوچک

دکوراسیون چوبی لاکچری خانه کوچک

دکوراسیون چوبی خانه کوچک جذاب

چیدمان خانه کوچک جالب

طراحی خانه کوچک جالب

چیدمان لاکچری خانه کوچک

چیدمان خانه کوچک ایده آل

دکوراسیون چوبی خانه کوچک زیبا

دکوراسیون چوبی ایده آل خانه کوچک

خانه کوچک مدرن

در یک چیدمان عالی و منظم باید چند نکته در نظر گرفته شود:

  • ابتدا باید تنگی فضا را در محیط منزل رفع کنیم. امکان تغییر وسعت، مساحت و ابعاد منزل وجود ندارد. بنابراین باید موارد دیگری را در نظر داشته باشید. یک چیدمان منظم برقرار کنید. این چیدمان باید به گونه ای می باشد برای اینکه محیط منزل را فراخ و دلباز نشان دهد. برای اینکار بهتر است از طرح های شلوغ در انتخاب پارچه پرده و روکش مبلمان خودداری کنید. تا حد امکان از تنوع رنگی زیاد در دکوراسیون چوبی داخلی منزل بپرهیزید. شما باید برای زیباتر شدن طراحی داخلی کاشانه کوچک تلاش کنید. برای اینکار بهتر است تنوع رنگی روی پارچه های ساده ر ا به کار ببرید.

طراحی خانه کوچک عالی

دیزاین عالی خانه کوچک

دیزاین متفاوت خانه کوچک

دیزاین لاکچری خانه کوچک

دیزاین شیک خانه کوچک

دیزاین اتاق خواب جذاب

دیزاین جذاب خانه کوچک

دیزاین ایده آل خانه کوچک

دکوراسیون چوبی خانه کوچک متفاوت

دکوراسیون چوبی خانه کوچک عالی

دکوراسیون چوبی خانه کوچک جالب

دیزاین زیبای خانه کوچک مدرن

 

دکوراسیون چوبی خانه کوچک شیک

 

خانه کوچک مدرن

 

چیدمان خانه کوچک عالی

چیدمان متفاوت خانه کوچک

 

چیدمان خانه کوچک جذاب

خانه کوچک مدرن

طراحی خانه کوچک جذاب

طراحی خانه کوچک ایده آل

خانه کوچک مدرن

  • انتخاب جای مناسب برای لوازم دکوری و وسایل:تابلوها، گلدان ها، مجسمه های سرامیکی و… برای زیباتر شدن محیط منزل ساخته شده اند اما این قشنگی نباید به گونه ای می باشد برای اینکه جلوه ی محیط منزل را از بین ببرد. پس بهتر است تابلوهای زیبا، ساده و اندازه متوسط را انتخاب کنید. در خانه کوچک مدرن تابلوهایی استفاده کنید برای اینکه در آن تضاد رنگی و رنگ های جیغ به کار نرفته می باشد.

یک دکوراسیون چوبی شلوغ در خانه ای بزرگ خیلی در تیر رس دید قرار ندارد اما اگر همین دکوراسیون چوبی در محیط خانه کوچک پیاده شود، قطعاً تمام محیط منزل را تحت تاثیر قرار می دهد. استفاده از لوازم اضافی در محیط منزل را حذف کنید. طراحی خانه کوچک مدرن را می توانید تا حدودی به سبک مینیمال نزدیک کنید. در این نوع سبک در عین مدرن بودن سادگی را نیز خواهید داشت و و هر آنچه برای اینکه اضافی و مربوط به حاشیه است، خود به خود از دکوراسیون چوبی محیط کاشانه حذف خواهد شد.
نوین ام دی اف

[ad_2]

Source link
نقل قول از : وبسایت سونا سازان