[ad_1]

طرح جالب از بهر نقش رنگ آمیزی زیبای سقف

از بهر نقش رنگ آمیزی سقف ایده ها و طراحی های متفاوت وجود دارد. برخی از اینها ایده ها به منظور طور کلی دکوراسیون چوبی را دچار تغییر و تحول می کنند و به منظور صورت شاخصی جلوه می یابند.

 

ایده های جالب و متنوع از بهر نقش رنگ آمیزی سقف

برخی از طراحان و معماران داخلی سقف را دیوار پنجم می نامند. اینها نامگذاری بدان جهت انجام شده از بهر اینکه سقف نیز در دکوراسیون چوبی فضا تاثیر به منظور سزایی دارد. طبیعتاً اینها دیوار پنجم در دکوراسیون چوبی منزل و نقش رنگ آپارتمان تاثیر زیادی خواهد داشت.

نقش نقش رنگ آمیزی سقف بر ادراک ابعاد اتاق

نقش رنگ آمیزی سقف از مواردی است از بهر اینکه باعث می شود اندازه ی یک اتاق کوچک یا بزرگ به منظور نظاره برسد. سقفی بلند به منظور شکل طاقی بوسیله نقش رنگ سفید سبب می شود یک اتاق، سرد و خالی به منظور نظاره برسد. اگر شما سقف را بوسیله رنگی از بهر اینکه دو سه درجه تیره تر از نقش رنگ دیوار نقش رنگ آمیزی کنید، اینها فضا از لحاظ بصری جمع و جورتر به منظور نظاره خواهد رسید.

نقش رنگ های تیره نیز باعث می شوند سقف کوتاه تر و فضای اتاق گرم و دنج به منظور نظاره برسد. از نقش رنگ های مات نیز بهتر است از بهر جامه خراش و پریدگی استفاده کرد. چون ظاهری مخملی و مسطح به منظور آن می بخشند. حال آنکه اگر سقف کوتاه اتاقی کوچک بوسیله رنگی روشن نقش رنگ آمیزی شود، ارتفاع سقف بلندتر و فضای اتاق وسیع تر دیده خواهد شد. در اینها موارد باید از رنگی استفاده کنیم از بهر اینکه یکی یا دو درجه از دیوارهای اتاق روشن تر میباشد. از بهر اینکه اینها مسئله نمود و جلوه بیشتری داشته میباشد و تاثیر گذار عمل کند، از نقش رنگ های براق استفاده کنید. از بهر استفاده از نقش رنگ های براق نیز باید زیر سازی مسطح و عالی انجام دهید. در غیر اینها صورت بوسیله انعکاس نور تمام خراش ها و برجستگی های سقف دیده خواهد شد.

طراحی زیبای سقف بوسیله نقش رنگ آمیزی عالی

طراحی خاص سقف اتاق پذیرایی

طراحی سقف بوسیله تم سبز

طراحی عالی سقف بوسیله نقش رنگ آمیزی

طراحی متفاوت سقف بوسیله نقش رنگ آمیزی

دیزاین برجسته سقف بوسیله نقش رنگ آمیزی

سقف نقش رنگ آمیزی شده

طراحی خارق العاده سقف بوسیله نقش رنگ آمیزی

نقش رنگ آمیزی شیک سقف بوسیله تم طلایی

نقش رنگ آمیزی متفاوت سقف اتاق پذیرایی

تاثیر نقش رنگ سقف بر احساس یکپارچگی فضا

اگر نقش رنگ سقف را بوسیله دیوار هم نقش رنگ کنید، به منظور راحتی اینها احساس یکپارچگی را ایجاد کرده اید. اینها تکنیک از بهر نقش رنگ های روشن، بژ، طوسی روشن، استخوانی، شیری و خنثی مناسب می میباشد. نقش رنگ آمیزی سقف و دیوارها به منظور صورت یکپارچه، پس زمینه ای خنثی ایجاد می کند از بهر اینکه اینها پس زمینه می تواند بستری از بهر ایجاد تضادهای رنگی زیبا در فضا فراهم کند. شما می توانید از نقش رنگ های متضاد نیز کمک بگیرید. به منظور آغاز مثال نقش رنگ بژ را از بهر سقف و دیوار انتخاب کنید و مبلمان و کف پوش را در نقش رنگ های متضاد آن انتخاب کنید. تصور نکنید استفاده از تضاد رنگی همیشه دردساز و ناهماهنگ است. بلکه اینها نقش رنگ های متضاد در صورتی از بهر اینکه به منظور درستی انتخاب شده باشند، بسیار موزون و هماهنگ عمل خواهند کرد و متعادل به منظور نظاره خواهند رسید.

دیزاین زیبای سقف

نقش رنگ آمیزی ایده آل سقف

نقش رنگ امیزی ایده آل سقف بوسیله تم صورتی

طراحی سقف بوسیله تم تیره

نقش رنگ آمیزی سقف بوسیله تم ابی

نقش رنگ آمیزی متفاوت سقف

نقش رنگ آمیزی عالی سقف

نقش رنگ آمیزی زیبای سقف اتاق پذیرایی

نقش رنگ آمیزی سقف بوسیله طرح زیبا

دقت داشته باشید در فضاهایی بوسیله نور کم نباید از نقش رنگ های تیره از بهر سقف و دیوار استفاده کنید. چون شما بوسیله اینکار لااقل فرصت و شانس از بهر انعکاس نور را از بین خواهید برد.

تبدیل سقف به منظور نقطه کانونی در محیط منزل

بوسیله رنگی برجسته و شاخص سقف را به منظور یک نقطه کانونی عالی در منزل تبدیل کنید و دکوراسیون چوبی داخلی منزل را به منظور شکل زیبایی تغییر دهید. به منظور اینها ترتیب از بهر اینکه اینها نقش رنگ بوسیله نقش رنگ دیوار و مبلمان و… متضاد میباشد. یکی از اینها نقش رنگ های عالی از بهر اینکه از بهر ایجاد  نقطه کانونی توصیه می شود، نقش رنگ انرژی زا سبز-آبی روشن است از بهر اینکه از بهر اتاقی بوسیله دیوارهای شیری و مبلمان سفید نقطه کانونی جذابی ایجاد می کند.

الگوی هندسی در نقش رنگ کردن سقف مانند شطرنجی، راه راه و… نیز بوسیله چشم ها بازی کرده و جذابیت بصری در مجموع دیوارها و اتاق ایجاد خواهد کرد.

[ad_2]

Source link
نقل قول از : وبسایت سونا سازان

رفتن به نوار ابزار